Şehrin Gazetesi

13 Adımda Yıllar Geçtikçe Daha da Güzelleşen Burçin Terzioğlu’nun Hayran Bıraktıran Stilini Analiz Ediyoruz

Yer aldığı her yapımda adından söz ettiren, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle Burçin Terzioğlu, Türkiye tarafından çok seviliyor. Her geçen gün tarzı ve güzelliğiyle göz dolduran oyuncunun stilini mercek altına aldık. Bakın, güzel oyuncu en çok hangi parçaları tercih ediyor!

“Önerdiğimiz ürünleri seveceğini umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”

1. Terzioğlu toprak tonlarında tercihler yapmayı çok seviyor.????

Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, toprak tonlarında yaptığı kombinlerle tarzından ödün vermeyen sanatçılardan biri.  Başarılı oyuncu korse akımına ayak uyduran ünlüler arasında yerini almışa benziyor. Alışık olduğumuz stiliyle Burçin Terzioğlu, seçtiği taba rengi korsesi ve elbisesiyle güçlü stilini ortaya koyuyor.

2. Büyük şapkalarla plaj stilini tamamlıyor.

Güzel oyuncu yaz aylarında tercih ettiği kombinleri sıklıkla büyük, gösterişli şapkalarla tamamlıyor. Ağırlıklı olarak dikkat çeken aksesuarlar kullanan Burçin Terzioğlu, tercih ettiği puantiye desenli büyük şapkasıyla alıştığımız bir Burçin imajı çiziyor!

3. Şık elbiseler onun favorisi!

Katılacağı özeli günlerde ya da çekimlerde şık ve gösterişli elbiseler tercih etmekten geri kalmıyor. Güzel oyuncu siyah rengi tercih ettiği tül detaylı elbisesini, siyah aksesuarlarla tamamlayarak, güçlü stilini gözler önüne seriyor!

4. Burçin Terzioğlu’nu en çok elbise giyerken görüyoruz.

41 yaşındaki güzel oyuncu, zamana meydan okuyan güzelliğini stiliyle tamamlayarak sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor. Terzioğlu’nun stilinin en önemli parçalarından biri kesinlikle elbiseler! Dekolteli elbisesini, her zamanki favori ayakkabı modeli yani uzun çizmeleriyle kombinliyor!

5. Aksesuar seçimlerinde sade ama dikkat çekici parçalar seviyor.

Burçin Terzioğlu hayran bıraktıran stilinde aksesuar tercihlerini benzer takılar kullanarak tamamlıyor. Güzel oyuncu genellikle gold takılar takıyor. Terzioğlu stilinin altın kurallarından bir diğeri de göze çarpan gold aksesuarlar olduğunu belirtmekte fayda var. Klasik giyim tarzını dikkat çekici takılarla gösterişli kılmayı çok seviyor.

6. Elbise, elbise daha çok elbise…

Güzel oyuncuyu sıklıkla elbiseler içinde görüyoruz. Farklı desen ve modellerde tercihler yapan Terzioğlu, giydiği tüm elbiseleri kendine yakıştırmayı iyi biliyor. Özellikle kısa boylu kadınlar tarafından tercih edilmeyen uzun elbiseleri, güzel oyuncu 1.60cm boyuna rağmen oldukça iyi taşıyor.

7. Nadiren farklı renkler de tercih ediyor.

Sıklıkla toprak tonlarında giyinen başarılı oyuncu nadiren de olsa farklı, dikkat çekici renklerde kıyafetler tercih edebiliyor. Alışılmışın dışına çıkmayı tercih ettiği günlerde dikkat çekici renkleri barındıran parçaları stiline uyumlandırıyor. Paylaştığı bu fotoğrafta mor renk blazer ceketini, crop top bir askılı ile kombinleyerek her zamanki stilinden biraz uzaklaşmışa benziyor.

8. Günlük stili rahat ve sade????

Güzel oyuncuyu elbiseler, toprak tonlarındaki parçalar ya da uzun çizmeler içerisinde görmeye çok alıştık. Günlük stiline gelindiğindeyse bizi rahat ve sade tercihlerle karşılayan Burçin Terzioğlu, genellikle mavi kotlar ve basic üstler tercih ediyor. Başarılı oyuncu her ne kadar günlük stilinde sade de olsa dikkat çekici olmayı bir şekilde başarıyor!

9. Çizmeler olmazsa olmazı!

Buğulu göz makyajıyla ve güçlü stiliyle zamana meydan okuyan güzel Burçin Terzioğlu, ayakkabı tercihlerini genellikle uzun çizmelerden yana kullanıyor. Başarılı oyuncuyu çizmesiz ve elbisesiz görmek oldukça zor.

10. Toprak tonlarının mükemmel uyumu ile Burçin Terzioğlu!

Bizim en sevdiğimiz görünümü kesinlikle bu oldu! Güzel oyuncu toprak tonlarındaki tercihleri ve bir araya getirdiği parçalarla oldukça şık görünüyor. Uzun kahverengi çizmesi, siyah fötr şapkası ve iri tokalı kemeri ile tam bir sonbahar kadını imajı çiziyor!

11. Zamansız stiliyle göz dolduruyor.

Güzel oyuncu zamansız bir stilin sahibi diyebiliriz. Tercih ettiği parçalar neredeyse her sezon vitrinlerde karşımıza çıkan ve çıkmaya devam edecek giysilerden oluyor. Başarılı oyuncu soğuk havalarda genellikle kalın uzun hırkalar tercih ediyor!

12. Plaj kombinlerinde tercihi yine elbiselerden yana oluyor!

Her mevsim tercih ettiği parçalar onun tam da bir elbise kadını olduğunu bizlere gösteriyor. Güzel oyuncu, plajlarda en sık tercih ettiği parçalardan biri olan elbise modelleriyle karşımıza çıkıyor. Kısa boyuna rağmen uzun parçaları oldukça iyi taşıyan Burçin Terzioğlu’nun sırrını merak etmeden geçemiyoruz. Paylaştığı bu fotoğrafta güzel oyuncu derin yırtmaçlı uzun plaj elbisesiyle her zamanki gibi tarzından ödün vermiyor.

13. Koyu tonların ağırlığını en iyi şekilde yansıtıyor.

Her ne kadar onu toprak tonlarının içerisinde görmeye alışsak da koyu tonların ağırlığını taşımayı en iyi bilen kişiler arasında yer alıyor. Burçin Terzioğlu, yaşının çok ötesindeki stili ve güzelliğiyle göz doldurmaya devam ediyor. 

Yıllandıkça güzelleşen güzel oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın!

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Bir PlayStation Özel Oyunu Daha PC Yolcusu Olabilir: Uncharted Serisi PC İçin Sızdırıldı!

PlayStation kanadının en sevilen özel oyunlarından olan Uncharted serisi sızdırılan bir takım bilgilere göre PC platformu için de çıkışını ...

Mitoloji ve Uzay Bir Arada: Gezegenlerin İsimlerinin Nereden Geldiğine Dair 22 Bilgi

Güneş Sistemi'ndeki gezegenlerin, isimlerini mitolojik karakterlerden aldıkları biliniyor. Ancak bu bilinse dahi hangi mitolojik karakterlerden ...

Biden, İsrail’in Kendini Koruma Hakkına Güçlü Desteğini Bir Kez Daha Dile Getirdi

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile yaptığı telefon görüşmesinde, bir kez daha İsrail'e destek verdi. Beyaz Saray ...

Salgın Yine Unutuldu: Beşiktaş Taraftarı Sokağa İndi

Beşiktaş'ın Süper Lig şampiyonu olmasıyla birlikte Türkiye'nin birçok ilinde taraftarlar evlerinden çıkarak kutlamalar yaptı. Beşiktaş Çarşı ...

Hatice Karakaya

Öncelikle sizi biraz tanıyabilir miyiz?  Dört çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak 1976 yılında Adana da hayata merhaba dedim. Kendimi tanımaya ve anlamaya başladığım o ilk...