13 Adımda Tescilli Güzel Aybüke Pusat’ın Enerjik Stilini Analiz Ediyoruz

Yaz aylarının hafifletici kombinleri Aybüke Pusat’tan sorulur!  2014 yılında Miss Turkey yarışmasıyla tanıdığımız 26 yaşındaki güzel oyuncu Aybüke Pusat, sade stilini doğru tercihler yaparak ortaya koyuyor. Bale bölümü mezunu tescilli güzel, bakın en çok hangi parçaları giyiyor!

“Önerdiğimiz ürünleri seveceğini umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”

1. Yazın favorisi tiril tiril elbiseler…

26 yaşındaki güzel oyuncuyu genellikle eğlenceli kıyafetlerin içerisine görüyoruz. Özellikle yaz aylarında tercih ettiği tiril tiril elbiseleri biz, ona  çok yakıştırdık. Tescilli güzel sıklıkla tercih ettiği elbise modellerini, alışkın olduğumuz saç modeli ve favori makyajıyla tamamlayarak oldukça şık bir görünüme imza atıyor.

2. Vintage güneş gözlükleri!

Bu yaz vintage gözlükler çok moda! Güzel oyuncu Aybüke Pusat da bu akıma ayak uydurmuş olacak. Güzel oyuncu tercih ettiği renkli vintage gözlüğü ile oldukça iyi görünüyor. Kısa küt saçları ve 70’leri andıran gözlüğü ile güzel oyuncu Aybüke Pusat, günlük stilinde ne kadar rahat olduğunu oldukça iyi yansıtıyor.

3. Kimono aşığı!

Hangi kadın kimono aşığı değildir ki? Her sezon olduğu gibi bu sezonun da trend parçalarından biri olan kimonolar, tüm plajları esir alacağa benziyor. Tescilli güzel Pusat, tercih ettiği mavi kimonosu ve bu pozuyla adeta gözlerimizden kalpler çıkarttı.

4. Yazın olmazsa olmazı: hasır plaj çantaları

Yaz aylarının olmazsa olmazları listelense sanımın ilk üçe plaj çantasını eklemek zorunda kalırız. Her yaz farklı modelleriyle gönüllerimizi çalanhasır plaj çanta modelleri, bu sezon oldukça iyi. Güzel oyuncu tercih ettiği hasır plaj çantasını, farklı birçok amaç için kullanıyor. Bkz: görsel 

5. Tescilli güzel, yaz aylarında farklı fularlar kullanmayı çok seviyor.

Birbirinden eğlence fularlarla birbirinden farklı bağlama modeli deneyebilir,  kombininizi baştan aşağı değiştirebilirsiniz! Renk renk, çeşit çeşit fular modelleri bu yazında vazgeçilmezleri arasında yer alacağa benziyor! Güzel oyuncu Aybüke Pusat, mavi tonlarında desenli tercih ettiği fularını, yine küçük ama yüzüne yakışan bir gözlükle tamamlayarak, hoş bir görünüm çiziyor.

6. Yaz aylarında hafif kombinler yapıyor.

7. Aybüke Pusat’ı sıklıkla farklı crop top modellerinin içerisinde görüyoruz.

Kimse bu crop topların mucidi gelsin alnından öpelim yahu! Yaz kış rahatlıkla kullandığımız, neredeyse her kombinimizin kurtarıcı parçası crop toplar, güzel oyuncunun da tercihi! Tescilli güzel Aybüke Pusat, kaz ayağı desenli, ince askılı crop top üstünü, mavi bir kotla tamamlayarak, pratik ama şık bir görünüme sahip olmuş!

8. Takı tercihleri sade ve minik aksesuarlardan oluşuyor.

Güzel oyunca sade ama ona yakışan tercihler yapmayı çok seviyor. Aynı zamanda minik aksesuarlarla sade stilini tamamlamaktan geri kalmıyor. Tescilli güzel Aybüke Pusat, genellikle gold ve narin aksesuarlar takıyor ve kendine çok yakıştırıyor.

9. Güzel oyuncu hareketli elbiselerle, enerjik tarzını ortaya koyuyor!

Güzel oyuncunun elbise tercihlerinin hareketli olanlardan yana olduğunu birkaç madde önce belirtmiştik. Pusat, her ne kadar sade ve narin tercihler yapsa da yaz aylarına hareketli parçalarla ayak uydurmayı çok seviyor.

10. Bikini tercihleriyse asla sade değil.

Sade tercihlerin kadını Aybüke Pusat, bikini tercihlerinde hareketli ve yüksel bel modeller tercih ediyor. Özellikle tercih ettiği hareketli bikini üstlerini, yüksel bel sade bikini altlarıyla kombinliyor.

11. Bir başka kot tulum modelleri…

Herkes tarafından kabul edilen bir gerçekte kot tulumlarının zamansız olduğudur. Her sezon karşımıza çıkan kot tulumlar, 90’lı yıllardan bu yana birçok kişinin favori parçası. Tescilli güzel tercih ettiği etekli kot tulumunu beyaz bir askılıyla kullanarak, oldukça sade ve tatlı bir görünüme sahip olmuş.

12. Özel günlerde renkli iki parça elbiseler giymeyi seviyor.

Renkli ve eğlenceli elbiseler onun favorisi! Peki, güzel oyuncu özel günlerinde nasıl elbiseler tercih ediyor dersiniz? Tabii ki iki parça elbiseler! Tescilli güzel  Aybüke Pusat katılacağı özel günlerde uzun renkli ve iki parça elbiseler giymeyi çok seviyor!

13. Nude tonlarının ağırlıklı olduğu sade makyajlar onun favorisi!????

Genellikle sade tercihler yaptığını gördüğümüz güzel oyuncu, makyaj tercihlerinde de bizi şaşırtmıyor. Nude tonlarında makyaj yapan güzel oyuncu, sade ve ışıltılı tercihler yapıyor. 

Biz ona bu sadeliği çok yakıştırıyoruz. Siz güzel oyuncunun stili hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın. 

Bonus!

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Hakan Kılıç

Öncelikle sizi biraz tanıyalım. Hakan Kılıç kimdir? 1984 yılında Ankara’da doğdum. Aslen Ispartalıyım. Erciyes Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümünden mezun oldum. Daha sonra ise Eskişehir Üniversitesi...

Onur Önel

1981 Ankara doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. Doğu Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. 17 yıllık özel sektör deneyimin yaklaşık 12 yıllık kısmında Koç...

Moda ve Stil Üzerine Söylenmiş Alnı Öpülesi 17 Söz

Akıp giden zamanın yanında moda da hiç öyle yerinde saymıyor. Her geçen gün değişen trendlere bir yenisi ekleniyor ve moda akımlarını takip ...

Sümela Manastırı’nda restorasyon çalışmalarında sona gelindi

Sümela Manastırı’nda Kültür ve Turizm Bakanlığınca yürütülen restorasyon programı devam ediyor. Kaya düşme riskine karşı 22 Eylül 2015'te ...

15 Ünlü ve Kardeş Gibi Görünen Çocukları

15 Ünlü ve Kardeş Gibi Görünen Çocukları... Bu listeye başka hangi ünlüleri eklersiniz? 1. Kim Zolciak-Biermann kızları Ariana Biermann ve ...