Şehrin Gazetesi

13 Adımda Şirinliği İle Kalpleri Fetheden Seda Bakan’ın Cıvıl Cıvıl Stilini Analiz Ediyoruz

Pozitif enerjisi ve güler yüzüyle tanıdığımız Seda Bakan, ruhundaki eğlenceyi stiline de yansıtıyor. Yer aldığı yapımlar haricinde katıldığı programlardaki samimi halleriyle kalpleri fetheden güzel oyuncunun stilini analiz ettik. Bakın başarılı oyuncu en çok hangi parçaları tercih ediyor!

“Önerdiğimiz ürünleri seveceğini umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”

1. Desenli kumaşlar giymeyi çok seviyor!

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde hayat verdiği ‘Eda’ karakteriyle tanınan güzel oyuncu, farklı renk ve desenli bluzlar giymeyi çok seviyor. Sosyal Medya hesabında sıkça paylaştığı, eğlenceli kombinlerin içinde gördüğümüz güzel oyuncu, leopar desenli ve hareketli bir üst tercih ederek bizi hiç şaşırtmıyor!

2. Son dönemin yıldızı telefon charmları, güzel oyuncunun da favorisi.

Renkli ve hareketli detayları çok sevdiğini her fotoğrafıyla kanıtlayan Bakan, dönemin trendlerine ayak uydurmaktan geri kalmıyor. Güzel oyuncu son zamanlarda sıkça gördüğümüz telefon charmı tercihini renkli olanlardan yana kullanarak, tarzından ödün vermiyor.

3. Seda Bakan eğlenceli ruhunu stiline yansıtmayı çok iyi başarıyor.

Geçtiğimiz kış dönemi çoğu ünlü ve influencerın üzerinde gördüğümüz kalın örgü hırkaları uzun yıllar daha görecek gibiyiz. Güzel oyuncu kalın örgü hırkasını tabii ki en sevdiği şekilde, olabildiğince renkli ve hareketli tercih etmiş.

4. Tercihleri hep renkli olandan yana!

Güzel oyuncu günlük hayatında da özel günlerinde de hep renkli kombinler yapmaktan hoşlanıyor. Tabii ki imkansız değil ama Seda Bakan’ı siyahlar içinde görmek çok zor. Başarılı oyuncu turuncu ve hareketli tercih ettiği elbisesinin içinde tam da kendi gibi görünüyor. ????

5. Kızı Leyla ile aynı renklerde giyinen Seda Bakan, paylaştığı fotoğraflarla kalplerimizi yumuşacık yapıyor.

2014 yılında Ali Erel ile nikah masasına oturan Seda Bakan’ın, 2019 yılında nur topu gibi bir kızı dünyaya geldi. Çift kızlarına Leyla adını verdi. Güzel oyuncu kızı Leyla’yla sık sık tatlı kareler çekilerek, takipçileriyle paylaşıyor. Bakan, kızı Leyla ile aynı renklerde giyiniyor. ????

6. Tam bir elbise kadını!

Güzel oyuncu uçuşan elbiseler tercih etmeyi çok seviyor. Efil efil, hareketli elbiselerini genellikle kot ceketlerle tamamlamayı tercih ediyor. Kot ceket tercihi ise her zaman klasik olanlardan yana oluyor.

7. Biz bu paylaşımını ve ceketini çok beğendik! ????

8. Güzel oyuncu hareketli stilini sadeliğiyle tamamlıyor.

35 yaşındaki güzel oyuncu hareketli ve enerjik stilini sade tercihleriyle tamamlıyor. Yeri geliyor makyajsız haliyle dikkat çekiyor yeri geliyor sade dokunuşlarla makyajını tamamlıyor. Güzel oyuncu paylaştığı bu fotoğrafta her zamanki gibi hareketli bir bluz ve makyajsız güzelliğiyle dikkat çekiyor.

9. Vazgeçilmez bir desen: kaz ayağı deseni

Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek desenler arasında yer alan kaz ayağı deseni, özellikle takımlarda kullanımıyla göz dolduruyor. Başarılı oyuncu Seda Bakan, kaz ayağı desenli takımını aynı tonlardaki parlak halka küpeleriyle bir arada kullanarak göz alıcı bir görüne imza atıyor.

10. Desen olsun taştan olsun!

Güzel oyuncu Seda Bakan’ın favori parçalarının desenli giysiler olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Desen olsun taştan olsun hiç fark etmez! Yeter ki hareketli ve eğlenceli olsun. Bakan, bordo renklerindeki leopar desenli tulumu ile oldukça şık bir görünüyor!

11. Karantinanın olmazsa olmazı eşofmanlar…

Evde vakit geçirmeye başlayan herkes gibi güzel oyuncu da eşofman takımlarının kurtarıcılığına kendini kaptırmış olmalı. Alıştığımız renkli kıyafetlerden sonra bej tonlarında tercih ettiği eşofman takımını güzel oyuncuya çok yakıştırdık. Vee tabii ki de spor ayakkabı tercihini renkli olandan yana kullandığı gözümüzden kaçmadı!

12. Bandana aşkına tutulan bırakamıyor.

Duru güzelliğini hareket kattığı stiliyle harmanlayan Seda Bakan, yaz aylarından sıklıkla bandana kullanıyor. Farklı renk ve modellerde kullanmayı sevdiği bandana çeşitlerini farklı bağlama yöntemleri kullanarak kombinlemeyi tercih ediyor.

13. Aksesuar tercihini büyüklerden yana kullanıyor.

Sıkıcı kombinlerden sonra renkli ve hareketli giysileriyle gözümüzü gönlümüzü açan Seda Bakan, aksesuar seçiminde büyük ve dikkat çekici takılar tercih ediyor. Az ama öz aksesuar tercih eden güzel oyuncunun favorisi büyük ve dikkat çekici küpelerden oluşuyor.

Bonus

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Plajların İlginç Son Trendi: Bikini Üstü Yerine Tişört veya Bluz Giyme Akımı Yayılıyor

Şimdi herkeste görmeye başlarız kesin. Kardashian ailesi, her yaz olduğu gibi bu yaz da plaj modasının öne çıkan trendlerini belirlemeye devam ...

Yaptıkları Komik ve İğneleyici Yorumlarla Topu Doksana Yollayan 15 Sporsever

Sporseverler bu hafta da yaptıkları yorumlarla hepimizi kırdı geçirdi!  Geçen haftaki içeriğimiz için buyurun; 1. Zeka desen var... 2 ...

Uçak Yolculuğunda Yaşadıkları En Tuhaf Olayları Paylaşarak Güldüren Takipçilerimiz

Reçel olayı iyiymiş. Sorumuz şöyleydi. 1. Yanıtlar ise şu şekilde twitter.com2. twitter.com3. twitter.com4. twitter.com5. twitter ...

Damat Nikahtan Kaçtı, Gelin Konukla Evlendi

Hindistan'da damat nikah töreninden kaçtı. Gelin ise törene gelen konuklardan biriyle dünyaevine girdi. Son günlerde salgın ve fırtına ...

Filiz Karslıoğlu

Sevgililer Günü’nde Güzellik ve Astrolojiyi Buluşturan Davet Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi tarafından düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü davetinde Astroloji ve Güzellik biraraya geliyor.Ünlü Astrolog Hande...