Şehrin Gazetesi

13 Adımda Her Fotoğrafıyla Gözlerimizi Mest Eden Berrak Tüzünataç’ın Amazon Kadını Stilini Analiz Ediyoruz

Berrak Tüzünataç kendine has duruşu ve bir başka stiliyle, paylaştığı her fotoğrafla kendine hayran bıraktırıyor.  Başarılı, eğlenceli ve bir o kadar güzel oyuncu Berrrak Tüzünataç, bakın en çok hangi parçaları tercih ediyor! 

“Önerdiğimiz ürünleri seveceğini umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”

1. Derin dekolteli elbiseler, başarılı oyuncuya bir hayli yakışıyor.

Yer aldığı yapımlarda sergilediği başarılarla adından söz ettiren güzel oyuncu, tarzıyla da çok konuşuluyor. Alışık olmadığımız Instagram paylaşımlarıyla, kalıpları yıkan Berrak Tüzünataç, derin dekolteli elbiseleri hakkıyla taşıyor.

2. Plaj stili sade ve fresh!

Eğlenceli halleriyle takip ettiğimiz güzel oyuncu plaj stilinde oldukça fresh tercihler yapıyor. Berrak Tüzünataç, uğraşılmamış sadelikte tercihler yaparak, gözlerimizden adeta kalpler çıkartıyor. Asimetrik beyaz kimonosunu, deniz kabuğu choker kolyesiyle tamamlamış.

3. Güçlü duruşunu sade ve iddialı parçalardan alıyor!

Yeri geldiğinde stiliyle göz dolduran başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, güçlü kombinler yapmaktan geri kalmıyor. Tüzünataç, maskülen parçaları oldukça iyi taşıyor! Açık renk deri pantolonublazer ceketi ve straplez crop üstüyle güçlü ve çekici bir stile imza atıyor!

4. Amazon kadını stilini takılarıyla destekliyor.

Kendine has tarzıyla genç kızlara ilham kaynağı olan başarılı oyuncu, büyük takılarla kombinler yapmayı çok seviyor. Yaz aylarında gümüş renklerinde iri aksesuarları üzerinde sıklıkla görüyoruz.

5. Günlük hayatında basic parçalar seçerek, sade kombinler oluşturuyor.

Tüzünataç günlük stilinde genellikle basic parçalar tercih ediyor. Uğraşılmamış görünen stilini, en çok tercih ettiği basic tişörtler, şortlar ve kotlarla tamamlıyor.

6. Modellere taş çıkartacak güzelliğiyle Tüzünataç, giydiği her şeyi çok iyi taşıyor.

Berrak Tüzünataç oyuncu olarak başladığı kariyer yolculuğunda, modelleri aratmayacak bir fiziğe sahip olduğu için sık sık modellik de yapmıştır. Modellik kariyeri ise güzel oyuncunun yeteneğini asla gölgelememiştir. Paylaştığı bu postta güzel oyuncu, kaz ayağı desenli takımınıfötr şapkası ile birlikte kullanmayı tercih etmiş.

7. Çoğu kadının hayali gür saçlarıyla tam bir amazon kadını!

Gür saçlar çoğu kadının hayalidir. Güzel oyuncu sık sık gür ve dalgalı saçlarının ön planda olduğu bir stile imza atıyor!

8. Biz bohem parçaları güzel oyuncuya bir hayli yakıştırıyoruz. ????

Güzel oyuncu Tüzünataç’ı, sıklıkla bohem giysiler içerisinde görmeniz çok olası. Salaş ince hırkasından botlarına, tercih ettiği şapka modellerinden aksesuarlarına kadar bohem ruhunu bizlere yansıtmayı başarıyor.

9. İddialı tulum modelleri tam ona göre!

Başarılı oyuncu uzun boyunun hakkını tercih ettiği iddialı tulum modelleriyle veriyor. Bel dekolteli İspanyol paça tulumu ve gösterişli saçlarıyla baş döndürücü bir stile imza atıyor!

10. Yeri geldiğinde alışılmışın dışına çıkmak ondan soruluyor.

Güzel oyuncunun stilini tek bir kelimeyle anlatmak oldukça zor. Özellikle paylaştığı bazı fotoğraflar bu tezimizi kanıtlar nitelikte. Yeri geldiğinde kadınsı kimliğini gözler önüne seren güzel oyuncu, yeri geldiğindeyse alışılmışın dışına çıkarak şaşırtmayı çok seviyor.

11. Yeri geldiğindeyse sadeliğiyle sevenlerini büyülüyor!

Bazen amazon kadını bazen maskülen bir stille göz alıcı bir görünüm… Berrak Tüzünataç, sanılanın aksine kusursuz bir stilden hoşlanmıyor. Stilinde ‘aykırılık’ onu en iyi yansıtan kelimelerden biri! Yeri geldiğinde şaşırtıcı, yeri geldiğinde sade kombinler yapsa da daima aykırı olandan yana!

12. Tüzünataç’ın dolabının olmazsa olmazı binbir çeşit kot!

Güzel oyuncu verdiği bir röportajda alışverişe çıktığından almadan duramadığı tek giysinin kot olduğunu açıklamıştı. Dolabında bir sürü kotu olduğunu ve iyi kot bulursa almadan geçmediğinin de altını çizmişti.

13. Güzel oyuncu özel günlerde şık ceketler tercih ediyor.

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, stilini oluştururken genellikle koyu tonlu giysilerden yardım alıyor. Bu nedenle üzerinde en çok gördüğümüz renk kuşkusuz siyah oluyor! Özel günlerinde siyah tonlarında kombinler yapmayı çok seven güzel oyuncu, sıklıkla ceket kullanıyor.

Güzel oyuncunun stili hakkında siz ne düşünüyorsunuz? 

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

15 Ünlü ve Kardeş Gibi Görünen Çocukları

15 Ünlü ve Kardeş Gibi Görünen Çocukları... Bu listeye başka hangi ünlüleri eklersiniz? 1. Kim Zolciak-Biermann kızları Ariana Biermann ve ...

Gıybet Kazanı Haftanın En Çok Konuşulan Dedikodularıyla Yine Ortalığı Kasıp Kavuruyor! ????

Shakira kemerlerinizi bağlayın, sizi gıybet yolculuğuna çıkarıyoruz!  1. Demet Akalın ile Seda Sayan'ın arasında geçen tartışmayla Gıybet ...

Uzm. Klinik Psikolog Merve Savaşkan

İzmir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Ardından Mersin Üniversitesi’nde Kadın Araştırmaları anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve ikinci bir yüksek lisans olarak Yakın...

Makyajın Evrimi Şaşırtmaya Devam Ediyor! Güzellik Sektörünün Devrilmez Kalesi Makyajın Ortaya Çıkışı

Güzellik sektörünün çığır açtığı günümüzde kozmetik ürünü satın almayan neredeyse kimse yok. Artık herkes tarafından kullanılmaya başlanan ...

Sümela Manastırı’nda restorasyon çalışmalarında sona gelindi

Sümela Manastırı’nda Kültür ve Turizm Bakanlığınca yürütülen restorasyon programı devam ediyor. Kaya düşme riskine karşı 22 Eylül 2015'te ...